COD: RK.204190E
COD: RK.204190E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncime de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,29 kg
  • Lungime: 233,0 mm
  • Lungime spirală: 135,0 mm
  • Diametru: 19,0 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,29 kg
  • Lungime: 233,0 mm
  • Lungime spirală: 135,0 mm
  • Diametru: 19,0 mm