COD: RK.204180E
COD: RK.204180E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncime de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,277 kg
  • Lungime: 228,0 mm
  • Lungime spirală: 130,0 mm
  • Diametru: 18,0 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,277 kg
  • Lungime: 228,0 mm
  • Lungime spirală: 130,0 mm
  • Diametru: 18,0 mm