COD: RK.204170E
COD: RK.204170E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncime de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,254 kg
  • Lungime: 223,0 mm
  • Lungime spirală: 125,0 mm
  • Diametru: 17,0 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,254 kg
  • Lungime: 223,0 mm
  • Lungime spirală: 125,0 mm
  • Diametru: 17,0 mm