COD: RK.204150E
COD: RK.204150E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncimea de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,217 kg
  • Lungime: 212,0 mm
  • Lungime spirală: 114,0 mm
  • Diametru: 15,0 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,217 kg
  • Lungime: 212,0 mm
  • Lungime spirală: 114,0 mm
  • Diametru: 15,0 mm