COD: RK.204155E
COD: RK.204155E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncimea de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,228 kg
  • Lungime: 218,0 mm
  • Lungime spirală: 120,0 mm
  • Diametru: 15,5 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,228 kg
  • Lungime: 218,0 mm
  • Lungime spirală: 120,0 mm
  • Diametru: 15,5 mm