COD: RK.101052H
COD: RK.101052H
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
Mărime: 2
Interval de găurire: 4,0 - 30,0 mm
Greutate netă: 0,185 kg
Lungime: 105,0 mm
Specificații:
Mărime: 2
Greutate netă: 0,185 kg
Lungime: 105,0 mm
Preferinte cookies
Ghiroda, Calea Lugojului, nr. 48A