COD: RK.2005175
COD: RK.2005175
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncime de găurire: 5 x diametru
  • Greutate netă: 0,225 kg
  • Lungime: 191,0 mm
  • Lungime spirală: 156,0 mm
  • Diametru: 17,5 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,225 kg
  • Lungime: 191,0 mm
  • Lungime spirală: 156,0 mm
  • Diametru: 17,5 mm