COD: RK.2005145
COD: RK.2005145
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncimea de găurire: 5 x diametru
  • Greutate netă: 0,14 kg
  • Lungime: 169,0 mm
  • Lungime spirală: 139,0 mm
  • Diametru: 14,5 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,14 kg
  • Lungime: 169,0 mm
  • Lungime spirală: 139,0 mm
  • Diametru: 14,5 mm