COD: RK.281090EF
COD: RK.281090EF
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncimea de găurire: 5 x diametru
  • Greutate netă: 0,042 kg
  • Lungime: 125,0 mm
  • Lungime spirală: 81,0 mm
  • Diametru: 9,0 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,042 kg
  • Lungime: 125,0 mm
  • Lungime spirală: 81,0 mm
  • Diametru: 9,0 mm