COD: RK.281105EF
COD: RK.281105EF
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncimea de găurire: 5 x diametru
  • Greutate netă: 0,059 kg
  • Lungime: 133,0 mm
  • Lungime spirală: 87,0 mm
  • Diametru: 10,5 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,059 kg
  • Lungime: 133,0 mm
  • Lungime spirală: 87,0 mm
  • Diametru: 10,5 mm