COD: RK.2004190
COD: RK.2004190
Adâncimea de găurire: 5 x diametru
Greutate netă: 0,29 kg
Lungime: 198,0 mm
Lungime spirală: 163,0 mm
Diametru: 19,0 mm
Lei
136
Specificații:
Greutate netă: 0,29 kg
Lungime: 198,0 mm
Lungime spirală: 163,0 mm
Diametru: 19,0 mm
Preferinte cookies
Ghiroda, Calea Lugojului, nr. 48A