COD: RK.2004180
COD: RK.2004180
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncimea de găurire: 5 x diametru
  • Greutate netă: 0,255 kg
  • Lungime: 191,0 mm
  • Lungime spirală: 156,0 mm
  • Diametru: 18,0 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,255 kg
  • Lungime: 191,0 mm
  • Lungime spirală: 156,0 mm
  • Diametru: 18,0 mm