COD: RK.2004175
COD: RK.2004175
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
Adâncimea de găurire: 5 x diametru
Greutate netă: 0,225 kg
Lungime: 191,0 mm
Lungime spirală: 156,0 mm
Diametru: 17,5 mm
Specificații:
Greutate netă: 0,225 kg
Lungime: 191,0 mm
Lungime spirală: 156,0 mm
Diametru: 17,5 mm
Preferinte cookies
Ghiroda, Calea Lugojului, nr. 48A