COD: RK.2005190
COD: RK.2005190
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncime de găurire: 5 x diametru
  • Greutate netă: 0,29 kg
  • Lungime: 198,0 mm
  • Lungime spirală: 163,0 mm
  • Diametru: 19,0 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,29 kg
  • Lungime: 198,0 mm
  • Lungime spirală: 163,0 mm
  • Diametru: 19,0 mm