COD: RK.204290E
COD: RK.204290E
  • Adâncime de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,8 kg
  • Lungime: 296,0 mm
  • Lungime spirală: 175,0 mm
  • Diametrul spiralei: 29,0 mm
Vezi mai mult
Preț de la:
679.19 Lei
547 Lei (TVA inclus)
Share:
Detalii
Specificații:
  • Greutate netă: 0,8 kg
  • Lungime: 296,0 mm
  • Lungime spirală: 175,0 mm
  • Diametrul spiralei: 29,0 mm