COD: RK.204265E
COD: RK.204265E
  • Adâncime de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,65 kg
  • Lungime: 286,0 mm
  • Lungime spirală: 165,0 mm
  • Diametrul spiralei: 26,5 mm
Vezi mai mult
Produsul este disponibil la comandă.
Share:
Detalii
Specificații:
  • Greutate netă: 0,65 kg
  • Lungime: 286,0 mm
  • Lungime spirală: 165,0 mm
  • Diametrul spiralei: 26,5 mm