COD: RK.204240E
COD: RK.204240E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncime de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,567 kg
  • Lungime: 281,0 mm
  • Lungime spirală: 160,0 mm
  • Diametrul spiralei: 24,0 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,567 kg
  • Lungime: 281,0 mm
  • Lungime spirală: 160,0 mm
  • Diametrul spiralei: 24,0 mm