COD: RK.204235E
COD: RK.204235E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncime de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,567 kg
  • Lungime: 276,0 mm
  • Lungime spirală: 155,0 mm
  • Diametrul spiralei: 23,5 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,567 kg
  • Lungime: 276,0 mm
  • Lungime spirală: 155,0 mm
  • Diametrul spiralei: 23,5 mm