COD: RK.204220E
COD: RK.204220E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
Adâncime de găurire: 6 x diametru
Greutate netă: 0,367 kg
Lungime: 248,0 mm
Lungime spirală: 150,0 mm
Diametrul spiralei: 22,0 mm
Specificații:
Greutate netă: 0,367 kg
Lungime: 248,0 mm
Lungime spirală: 150,0 mm
Diametrul spiralei: 22,0 mm
Preferinte cookies
Ghiroda, Calea Lugojului, nr. 48A