COD: RK.204225E
COD: RK.204225E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncime de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,383 kg
  • Lungime: 253,0 mm
  • Lungime spirală: 155,0 mm
  • Diametrul spiralei: 22,5 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,383 kg
  • Lungime: 253,0 mm
  • Lungime spirală: 155,0 mm
  • Diametrul spiralei: 22,5 mm