COD: RK.204210E
COD: RK.204210E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncime de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,333 kg
  • Lungime: 243,0 mm
  • Lungime spirală: 145,0 mm
  • Diametrul spiralei: 21,0 mm
Vezi mai mult
Produsul este disponibil la comandă.
Share:
Detalii
Specificații:
  • Greutate netă: 0,333 kg
  • Lungime: 243,0 mm
  • Lungime spirală: 145,0 mm
  • Diametrul spiralei: 21,0 mm