COD: RK.204300E
COD: RK.204300E
  • Adâncime de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,833 kg
  • Lungime: 296,0 mm
  • Lungime spirală: 175,0 mm
  • Diametrul spiralei: 30,0 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,833 kg
  • Lungime: 296,0 mm
  • Lungime spirală: 175,0 mm
  • Diametrul spiralei: 30,0 mm