COD: RK.204230E
COD: RK.204230E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
Adâncime de găurire: 6 x diametru
Greutate netă: 0,4 kg
Lungime: 253,0 mm
Lungime spirală: 155,0 mm
Diametrul spiralei: 23,0 mm
Specificații:
Greutate netă: 0,4 kg
Lungime: 253,0 mm
Lungime spirală: 155,0 mm
Diametrul spiralei: 23,0 mm
Preferinte cookies
Ghiroda, Calea Lugojului, nr. 48A