COD: RK.204140E
COD: RK.204140E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
Adâncimea de găurire: 6 x diametru
Greutate netă: 0,122 kg
Lungime: 189,0 mm
Lungime spirală: 108,0 mm
Diametru: 14,0 mm
Specificații:
Greutate netă: 0,122 kg
Lungime: 189,0 mm
Lungime spirală: 108,0 mm
Diametru: 14,0 mm
Preferinte cookies
Ghiroda, Calea Lugojului, nr. 48A