COD: RK.204130E
COD: RK.204130E
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncimea de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,108 kg
  • Lungime: 182,0 mm
  • Lungime spirală: 101,0 mm
  • Diametru: 13,0 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,108 kg
  • Lungime: 182,0 mm
  • Lungime spirală: 101,0 mm
  • Diametru: 13,0 mm