COD: RK.204260E
COD: RK.204260E
  • Adâncime de găurire: 6 x diametru
  • Greutate netă: 0,65 kg
  • Lungime: 286,0 mm
  • Lungime spirală: 165,0 mm
  • Diametrul spiralei: 26,0 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,65 kg
  • Lungime: 286,0 mm
  • Lungime spirală: 165,0 mm
  • Diametrul spiralei: 26,0 mm