COD: RK.2005160
COD: RK.2005160
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncimea de găurire: 5 x diametru
  • Greutate netă: 0,19 kg
  • Lungime: 178,0 mm
  • Lungime spirală: 148,0 mm
  • Diametru: 16,0 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,19 kg
  • Lungime: 178,0 mm
  • Lungime spirală: 148,0 mm
  • Diametru: 16,0 mm