COD: RK.2005155
COD: RK.2005155
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncimea de găurire: 5 x diametru
  • Greutate netă: 0,166 kg
  • Lungime: 178,0 mm
  • Lungime spirală: 148,0 mm
  • Diametru: 15,5 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,166 kg
  • Lungime: 178,0 mm
  • Lungime spirală: 148,0 mm
  • Diametru: 15,5 mm