COD: RK.2005140
COD: RK.2005140
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Specificații:
  • Adâncimea de găurire: 5 x diametru
  • Greutate netă: 0,127 kg
  • Lungime: 160,0 mm
  • Lungime spirală: 130,0 mm
  • Diametru: 14,0 mm
Specificații:
  • Greutate netă: 0,127 kg
  • Lungime: 160,0 mm
  • Lungime spirală: 130,0 mm
  • Diametru: 14,0 mm