COD: RK.2004200
COD: RK.2004200
Adâncimea de găurire: 5 x diametru
Greutate netă: 0,325 kg
Lungime: 205,0 mm
Lungime spirală: 170,0 mm
Diametru: 20,0 mm
Specificații:
Greutate netă: 0,325 kg
Lungime: 205,0 mm
Lungime spirală: 170,0 mm
Diametru: 20,0 mm
Preferinte cookies
Ghiroda, Calea Lugojului, nr. 48A