Pistol de bătut cuie M18 FUEL™ în role M18 FRCN45-0X
COD: 4933498168
COD: 4933498168
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Codul include: Cutie HD
  • Funcția Dry-Fire oprește automat scula atunci când nu mai sunt cuie în magazie
  • Tehnologia Ready to Fire elimină timpul de încărcare între fiecare tragere
  • Acceptă cuie de la 19 mm până la 45 mm cu un diametru de 3 mm și un diametru al capului de la 10,1 mm la 10,5 mm cu un pas de 15 grade (± 1°)
  • Sistem flexibil de acumulatori: funcționează cu toți acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Detalii
Codul include: Cutie HD