Ciocan rotopercutor SDS-plus M12 FUEL™ compact 16 mm M12 FHAC16-0X
COD: 4933499184
COD: 4933499184
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Codul include: Cutie HD
  • Ciocan rotopercutor compact și echilibrat de 12 V cu 1,15 J de energie de impact
  • Găurire optimizată până la 10 mm
  • Sistem flexibil de acumulatori: funcționează cu toți acumulatorii MILWAUKEE® M12™
Vezi mai mult
Produsul este disponibil la comandă.
Share:
Detalii
Codul include: Cutie HD