Fierăstrău circular pentru tăiere adâncă M18FCSDC165-0
COD: 4933500002
COD: 4933500002
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Echipament standard: Riglă de ghidare laterală, CSB P W 165 x 20 x 1.6 x 24 ATB (4932471931)
Codul produsului nu include acumulator și încărcător.
  • Fierăstrăul circular cu tăiere adâncă MILWAUKEE® M18 FUEL™ a fost proiectat pentru a oferi o capacitate maximă de tăiere cu sistemul său de angrenare în trepte, care oferă o adâncime de tăiere de 66 mm cu un diametru al pânzei de 165 mm
  • Oferă puterea de a tăia ca un fierăstrău circular echivalent pe curent alternativ, cu capacitatea de a tăia 400 de bucăți de lemn de pin de 90 mm x 35 mm cu un acumulator HIGH OUTPUT™ de 5.5 Ah
  • Scala de adâncime metrică poziționată pentru a oferi ușurință în utilizare la setarea adâncimii cu o adâncime maximă de tăiere de 66 mm la tăierea de pe șina de ghidare la 0° și la tăierea pe șina de ghidare la 0° adâncimea de tăiere este de 61 mm
  • Lumină LED integrată pentru iluminarea spațiului de lucru
  • Talpa din magneziu reduce greutatea și maximizează durabilitatea
  • Sistem flexibil de acumulatori: funcționează cu toți acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Detalii