Fierăstrău circular fără perii 66 mm pentru lemn și plastic M18™ M18 BLCS66-0X
COD: 4933464589
COD: 4933464589
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Echipament standard:
Pânză fierăstrău, protecție laterală, sistem extracție praf, cheie pentru pânză
Codul include: Cutie HD
  • Fierăstrău circular cu motor fără perii M18™ , cu o pânză de 190 mm ce asigură o adâncime de tăiere de 66 mm și care îi permite fierăstrăului să debiteze trei plăci stivuite de OSB de 19 mm
  • Cârlig de agățat rezistent, din metal, pentru gestionarea și siguranța locului de muncă
  • Adaptorul pentru aspirator furnizat se potrivește cu toate aspiratoarele de praf MILWAUKEE®
  • Talpă din aluminiu presat pentru durabilitate maximă
  • LED încorporat pentru iluminarea spațiului de lucru
  • Capacitate de înclinare la 50° cu o adâncime de tăiere de 46 mm
  • Sistem flexibil de acumulatori: funcționează cu toți acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Detalii
Echipament standard:
Codul include: Cutie HD