Cheie sub-compactă de impact ¼″ M12 FUEL™ cu inel de fixare M12 FSCIWF14-0
COD: 4933498973
COD: 4933498973
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
  • O greutate de 0,86 kg cu acumulatorul M12 HB2,5 Ah, o lungime de 112 mm și o circumferință de 51 mm înseamnă un acces mai bun în spații înguste și mai puțină oboseală pentru utilizator
  • Cuplu de strângere de 95 Nm și cuplu de desfacere de 136 Nm pentru a face față cu ușurință celor mai comune aplicații auto în spații înguste
  • Până la 3,800 turații pentru o viteză excepțională în aplicație
  • Modul 4 (Înainte): Controlul de oprire automată nu aplică mai mult de 14 Nm de cuplu pentru aplicații de strângere manuală pentru a preveni strângerea excesivă
  • Tri-LED-uri pentru iluminarea fără umbre a zonei de lucru
  • Sistem flexibil de acumulatori: funcționează cu toți acumulatorii MILWAUKEE® M12™
Detalii