Lanț fierăstrău 50 cm pentru M18F2CHS50
Home
»
Accesorii și consumabile grădinărit
»
Produse grădinărit
Home
Produse grădinărit
COD: 4932498791
COD: 4932498791
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Lanț fierăstrău 50 cm/ 20″ 0.325″ x 1.3mm
Ecartamentul lanțului (mm/") 1.3/ 0.050"
Lungimea șinei (cm): 50 cm/ 20"
Pasul lanțului (mm/"): 8.3/ .325"
Adaugă in coș
SPECIFICAȚII PRODUS
Share:
Detalii
Preferinte cookies
Ghiroda, Calea Lugojului, nr. 48A