Lanț standard 110 mm pentru M18 HSFSM, HSFSM-SC110
Home
»
Desfundat si curatat
»
Accesorii specifice sculei
Desfundat si curatat
Home
Accesorii specifice sculei
COD: 4932480727
COD: 4932480727
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Lanț standard cu prindere universală de 8 mm pentru
M18 HSFSM
Pentru utilizare în țevile din plastic și PVC cu blocaje de grăsime
Vezi mai mult
Produsul este disponibil la comandă.
Comandă
Share:
Detalii
M18 HSFSM
Preferinte cookies
Ghiroda, Calea Lugojului, nr. 48A