Lanț din carbură 50 mm pentru M18 HSFSM, HSFSM-CC50
Home
»
Desfundat si curatat
»
Accesorii specifice sculei
Desfundat si curatat
Home
Accesorii specifice sculei
COD: 4932480729
COD: 4932480729
Imaginile prezentate pe site au caracter informativ ❗
Lanțuri din carbură cu prindere universală de 8 mm pentru
M18 HSFSM
Pentru detartrarea țevilor din metal și fontă cu depuneri minerale
Vezi mai mult
Produsul este disponibil la comandă.
Comandă
Share:
Detalii
M18 HSFSM
Preferinte cookies
Ghiroda, Calea Lugojului, nr. 48A